PARALEN GRIP horúci nápoj pomaranč a zázvor plo por 500 mg/10 mg, 12 vrecúšok

PARALEN GRIP horúci nápoj pomaranč a zázvor plo por 500 mg/10 mg, 12 vrecúšok

Liek vo forme horúceho nápoja obsahuje kombináciu dvoch liečiv, paracetamolu a fenylefrínu. Paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefrín uvoľňuje dýchacie cesty.

Skladom > 5 ks Môžete mať už v piatok 22. 11. možnosti doručenia
8,62 €
Nákupom získate 8.62 kreditov
5.0
5
4
3
2
1

PARALEN GRIP horúci nápoj pomaranč a zázvor plo por 500 mg/10 mg, 12 vrecúšok

Liek je určený na odstránenie príznakov chrípky a nachladnutia, vrátane horúčky, bolesti pri zápale prinosových dutín, bolesti hlavy, bolesti v hrdle a bolestí kĺbov a svalov. Pomáha tiež pri nádche, uvoľňuje upchatý nos a prinosové dutiny a tým uľahčuje dýchanie. Liek sa má užívať len vtedy, keď príznaky chrípky a nachladnutia sprevádza upchatý nos alebo prinosové dutiny.

Účinná látka
500 mg paracetamol a 10 mg fenylefríniumchlorid v jednom vrecku
Paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke.
Fenylefrín uvoľňuje dýchacie cesty.

Kedy použiť?
Pri prejavoch chrípky a nachladnutia, ako sú:

  • Horúčka
  • Upchatý nos
  • Bolesť hlavy
  • Bolesť hrdla
  • Zápal prinosových dutín a s ním spojená bolesť
  • Bolesť svalov a kĺbov

Vekové obmedzenie
Od 12 rokov

Dávkovanie

Jedno vrecko rozpustené v pohári horúcej vody 1- až 4-krát denne.
Interval medzi jednotlivými dávkami nemá byť kratší ako 4 hodiny.
Najvyššia jednotlivá dávka je 1 vrecúško.
Maximálna denná dávka sú 4 vrecúška.

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky PARALEN, ktoré sú v kategóriách Dýchacia sústava, Voľnopredajné lieky a Chrípka a nachladnutie. PARALEN GRIP horúci nápoj pomaranč a zázvor plo por 500 mg/10 mg, 12 vrecúšok je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 9000B.

EAN: 8594739222861
Značka: PARALEN
ŠÚKL kód: 9000B
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Trápi ma: Chrípka a nachladnutie
Vlastnosti: S príchuťou
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Velikost balení: 12 ks
Věk: >12 rokov
Originálny názov: PARALEN GRIP horúci nápoj pomaranč a zázvor plo por 500 mg/10 mg, 1x12 vrecúšok
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

5.0
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Radovan Š. 28. 10. 2019 15:42
Pri nachladeni odporucam

Doplňujúce informácie

EAN: 8594739222861
Značka: PARALEN
ŠÚKL kód: 9000B
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Trápi ma: Chrípka a nachladnutie
Vlastnosti: S príchuťou
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Velikost balení: 12 ks
Věk: >12 rokov
Originálny názov: PARALEN GRIP horúci nápoj pomaranč a zázvor plo por 500 mg/10 mg, 1x12 vrecúšok
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia