Kategória Prechladnutie a kašeľ

Prípravky pre rýchlu regeneráciu organizmu

Od čriev až po horné dýchacie cesty

V kategórii menom Prechladnutie a kašeľ ponúkame 138 výrobkov, u 5 môžete mať dodanie zadarmo. Zákazníci si obľúbili značky Dr. Müller PHARMA, HerbalMed a Dr.Weiss. Najlepšie hodnoteným výrobkom je STOPKAŠEĽ sirup pre deti - Dr.Weiss 200+100 ml navyše.

Najpredávanejšie produkty

Golden Zlaté pastilky 12 ks Prírodná čínska medicína, pastilky pre zdravé hrdlo, priedušky a hlasivky, na kašeľ, upchatý nos, zachrípnutie, pre…
3,29 €
HERBALMED HOT DRINK nachladnutie a nádcha-Dr.Weiss 180 g Zmierňuje nachladnutie a nádchu. Upokojuje kašeľ, chrapot a škrabanie v krku. Uvoľňuje dýchacie cesty.
5,69 €
3,89 €
HERBALMED HOT DRINK kašeľ a priedušky Dr.Weiss 180g Originálny švajčiarsky bylinný extrakt sa vyrába podľa pôvodnej receptúry vo Švajčiarsku.
4,20 €
3,89 €
Vincentka voda nevratná fľaša 700ml Vincentka svojím obsahom a vyváženosťou minerálnych solí a prvkov umožňuje rozpúšťanie hlienov v dýchacích cestách,…
2,50 €
ČAGA imunal + brusnice 30 cps Výživový doplnok s obsahom extraktu z huby čaga (Ryšavec šikmý) vo forme mikrokapsúl a extraktu brusnice severskej.
13,45 €
CELASKON s propolisom, aloe vera a zázvor pastilky 2x8 ks Pastilky s obsahom vitamínu C s propolisom, aloe vera a zázvorom. Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného…
2,79 €
VitaPop lízanka pri nachladnutí detí aj dospelých 12 ks 12 chutných roksových lízaniek pre zmiernenie prejavov prechladnutia detí od 3 rokov a dospelých.   
3,74 €
Dr.Theiss HerbalSept Kids KAŠEĽ Lízanky 1x6 ks Zdravotnícka pomôcka. Obsahové látky pokrývajú sliznicu ochranným filmom a tým zmierňujú kašeľ.
2,99 €
HERBALMED PASTILKY pri prechladnutí - Dr.Weiss pastilky 24+6 navyše Originálne švajčiarske bylinné pastilky. Obsahujú šalviu, ženšen, extrakt z 20 bylín a vitamín C. Pomáhajú pri…
4,37 €
Zobraziť viac najpredávanejších produktov

138 produktov

Produkty