PRO 2500 3D White zubná kefka ORAL B

PRO 2500 3D White zubná kefka ORAL B

Limitovaná edícia obľúbenej kefky v podmanivo ružovej farbe so šikovným cestovným puzdrom navyše. Objavte eleganciu i pri čistení zubov. Vďaka unikátnej 3D technológii a tlakovému senzoru Braun Oral-B PRO 2500 spoľahlivo a šetrne odstráni všetky nečistoty z celej ústnej dutiny vrátane ťažko prístupných miest. Ako bonus je pri tejto kefke možnosť prepojenia s chytrým telefónom. Vďaka špeciálnej aplikácii, ktorú si môžete stiahnuť na App Store, alebo Google Play budete mať svoje zuby "pod kontrolou". Kefka je k dostaniu ešte v čiernej farbe.

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

PRO 2500 3D White zubná kefka ORAL B

Čistiace režimy:

  • Daily Clean (čistiaci) – režim na každodenné čistenie
  • Gum Care – jemná masáž ďasien

Najprepracovanejšia čistiaca hlavica

Zažite čistiacu silu najprepracovanejšej kefky CrossAction. Čistiace štetiny majú rôznu dĺžku a sú zostavené v rôznych uhloch, vďaka čomu vyčistia väčšiu plochu zuba a dosiahnu ďalej do medzizubných priestorov. Odstráni až o 100% viac zubného povlaku ako ručná kefka. 

Špeciálna 3D technológia čistenia

Čistiaca technika 3D od Oral-B je založená na súčasnej pulzácii a rotácii čistiacej hlavice (až 8 800 čistiacich pohybov za minútu a 40 000 pulzácií v porovnaní so 600 u manuálnej zubnej kefky). Štetiny kefky oscilujú dovnútra a von, aby dôkladne obklopili každý zub a odstránili povlak. Pulzy narušia štruktúru usadeného povlaku a rotačný pohyb ho potom ľahšie odstráni. Zároveň kefka pracuje šetrne, preto nepoškodzuje zuby ani ďasná. 

Koniec zbytočného tlaku na zuby

K podpore optimálneho čistenia má zubná kefka zabudovanú funkciu kontroly tlaku. Ak na zubnú kefku príliš zatlačíte, rozsvieti sa červená kontrolka senzora tlaku, ktorá vás upozorní, aby ste tlak znížili. Okrem toho budete počuť počas čistenia zubov aj iný zvuk. Táto funkcia šetrí Vaše ďasná a výrazne napomáha zdraviu Vašich zubov. 

Profesionálny časovač

Zubní lekári odporúčajú čistiť zuby po dobu dvoch minút. Profesionálny časovač vám zvukom v 30 sekundových intervaloch pripomenie, že máte prejsť na ďalšiu časť chrupu a nakoniec oznámi koniec čistenia. Vďaka tejto funkcii si môžete byť istí, že vaše zuby sú optimálne a rovnomerne vyčistené. 

Až 7 dní čistenia bez nabíjania

Kefka vydrží až 7 dní prevádzky na batériu pri čistení zubov 2x denne 2 minúty. Stav nabitia batérie môžete strážiť vďaka indikátoru nabíjania. 

Vymeňte čistiacu hlavicu včas

Kefka sama upozorní, kedy je potrebné vymeniť hlavičku. Modrá vlákna Indicator postupne blednú a keď sú z polovice vyblednutá, je čas výmeny. 

Obsah balenia: 1 x telo kefky Oral-B PRO 2500 v růžovej farbe 1 x stojan - nabíjačka 1 x cestovné puzdro 1 x čistiaca hlavica CrossAction EB 50

Vedeli ste, že klasická zubná kefka môže na zuboch stále ponechávať až 50% zubného povlaku? Investujte do zdravia Vašej ústnej dutiny a objednajte Braun Oral-B PRO 2500.

Viete, ako čistiť zuby elektrickou zubnou kefkou Braun Oral B tak, aby ste dosiahli optimálne výsledky? Prezrite si sprievodcu.  

EAN: 4210201162599
Značka: Oral-B
Cesta podania: Do ústnej dutiny - neprehĺta sa
Originálny názov: Zubná kefka PRO 2500 3D White zubná kefka ORAL B
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 4210201162599
Značka: Oral-B
Cesta podania: Do ústnej dutiny - neprehĺta sa
Originálny názov: Zubná kefka PRO 2500 3D White zubná kefka ORAL B
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia