Reklamácie a odstúpenie od zmluvy

Pokiaľ chcete niektoré položky alebo celé objednávku reklamovať alebo vrátiť, radi Vám s tým pomôžeme Ak potrebujete pomôcť, obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Ako môžem vrátiť produkty alebo oznámiť reklamáciu?

Nemáte o zakúpený tovar záujem?
Môžete odstúpiť od zmluvy.
Ďalšie informácie

Produkty, ktoré ste kúpili u nás môžete vrátiť bez udania dôvodu do 14dní od prevzatia zásielky, podľa nasledovného postupu.

Vyplňte reklamačný protokol

Pre prijatie a spracovanie odstúpenia od zmluvy prosím vyplňte príslušný formulár. Všetky potrebné údaje nájdete vo Vašej faktúre, ktorú sme Vám zaslali e-mailom. Vyplnený formulár nám prosím zašlite e-mailom na reklamacie@pilulka24.sk

Formulár si nájdete tu: [.doc],[.pdf]

Zabalenie tovaru

Tovar prosíme dôsledne zabaľte tak, aby sa počas prepravy nepoškodil. Použiť môžete aj rovnaké balenie, v ktorom sme Vám zásielku odoslali.

Ako zabaliť tovar, ktorý posielam späť?

Zaslanie tovaru

Vracané produkty nám spolu s vyplneným formulárom zašlite na adresu:

HERBIA, a.s.
Pilulka sklad
Ivánska cesta 65
82106, Bratislava

Bol Vám doručený poškodený tovar?
Radi Vám ho zameníme.
Ďalšie informácie

Ak Vám bol doručený tovar, ktorý sa počas prepravy poškodil, obratom nás prosím kontaktujte. Pomôže Vám nasledovný postup.

Vyplňte reklamačný formulár

Pre správne prijatie a spracovanie reklamácie prosím vyplňte reklamačný protokol. Všetky potrebné informácie nájdete vo Vašej faktúre, ktorú sme Vám zaslali e-mailom. Vyplnený formulár nám spolu s fotografiou reklamovaného tovaru odošlite e-mailom na reklamacie@pilulka24.sk

Formulár nájdete tu: [.doc],[.pdf]

Ponechanie poškodeného tovaru

Ak to situácia umožňuje, tovar prosím ponechajte zabalený pre prípad, že by bola reklamácia riešená formou výmeny. Využiť môžete aj rovnaké balenie, v ktorom Vám bola pôvodná zásielka doručená.

Ako zabaliť tovar, ktorý vraciam?

Vyriešenie reklamácie

Urobíme všetko preto, aby bola Vaša reklamácia čo najskôr vyriešená k Vašej spokojnosti. Podľa druhu poškodenia tovaru bude Vaša reklamácia riešená na naše náklady formou výmeny, alebo doposlania nového balenia. O výsledku reklamácie Vás budeme vopred informovať.

Bola Vám doručená nekompletná objednávka?
Chýbajúci tovar Vám dopošleme.
Ďalšie informácie

Ak Vám bola doručená zásielka, v ktorej Vám chýbal objednaný tovar, neodkladne nás prosím kontaktujte podľa nasledovného postupu.

Vyplňte prosím reklamačný formulár

Pre správne prijatie a spracovanie reklamácie prosím vyplňte reklamačný protokol. Všetky potrebné informácie nájdete vo Vašej faktúre, ktorú sme Vám zaslali e-mailom. Vyplnený dokument nám zašlite e-mailom na reklamacie@pilulka24.sk

Formulár nájdete tu: [.doc],[.pdf]

Vyfotografovanie doručenej zásielky

Pre urýchlenie riešenia Vašej reklamácie nám spolu s vyplneným reklamačným protokolom zašlite aj fotografiu doručenej zásielky.

 

Riešenie reklamácie

Urobíme všetko preto, aby bola Vaša reklamácia čo najskôr vyriešená k Vašej spokojnosti. O termíne doposlania chýbajúceho tovaru Vás budeme vopred informovať.

Bol Vám doručený iný tovar?
Nesprávny tovar Vám zameníme.
Ďalšie informácie

Ak Vám bola doručená zásielka, alebo časť tovaru odlišná od Vami objednaného, neodkladne nás prosím kontaktujte podľa nasledovného postupu.

Vyplňte reklamačný formulár

Pre správne prijatie a spracovanie reklamácie prosím vyplňte reklamačný protokol. Všetky potrebné informácie nájdete vo Vašej faktúre, ktorú sme Vám zaslali e-mailom. Vyplnený formulár nám spolu s fotografiou doručeného tovaru zašlite e-mailom na reklamacie@pilulka24.sk

Formulár nájdete tu: [.doc],[.pdf]

Zabalenie doručeného tovaru

Tovar prosím ponechajte dôsledne zabalený tak, aby sa pri výmene prepravou nepoškodil. Využiť môžete aj rovnaké balenie, v ktorom Vám bola pôvodná zásielka doručená.

Ako zabaliť tovar, ktorý vraciam?

Riešenie reklamácie

Urobíme všetko preto, aby bola Vaša reklamáciačo najskôr vyriešená k Vašej spokojnosti. V prípade nesprávne doručeného tovaru Vám bude na naše náklady tovar vymenený. O termíne a realizácii výmeny Vás budeme vopred informovať.

Prestal Vám zakúpený tovar správne fungovať?
Vyreklamujeme Vám ho u výrobcu.
Ďalšie informácie

Ak Vám v rámci záručnej doby (24 mesiacov) zakúpený tovar prestal správne fungovať, môžete ho u nás reklamovať podľa nasledovného postupu.

Vyplňte reklamačný formulár

Pre správne prijatie a spracovanie reklamácie prosím vyplňte reklamačný formulár. Všetky potrebné informácie nájdete vo Vašej faktúre, ktorú sme Vám zaslali e-mailom. Vyplnený formulár s detailným špecifikovaním závady a fotografiou nám zašlite e-mailom na reklamacie@pilulka24.sk

Formulár nájdete tu: [.doc],[.pdf]

Zabalenie reklamovaného tovaru

Tovar prosím dôsledne zabaľte tak, aby sa pri preprave nepoškodil.

Ako zabaliť tovar, ktorý vraciam?

Zaslanie tovaru

Reklamovaný tovar nám spolu s vyplneným formulárom zašlite na adresu:

HERBIA, a.s.
Pilulka sklad
Ivánska cesta 65
82104, Bratislava

Ako správne zabaliť tovar, ktorý nám zasielate?

1. Zvoľte vhodné balenie

Odporúčame použiť rovnaké balenie, v akom Vám bol tovar dodaný.
Vyberte vhodný obal, ktorý zodpovedá veľkosti tovaru, ktorý nám vraciate. Produkty zabaľte tak, aby nevznikali prázdne miesta v krabici.

2. Chráňte produkty, ktoré nám posielate.

Vyplňte prázdne miesta v krabici s výplňou (ochranou), ako je napríklad polystyrén, bublinková fólia alebo staré noviny.
Vyhnite sa umiestneniu výrobkov do rohov škatúľ, aby ste ich chránili pred možným poškodením, ktoré sa môže vyskytnúť počas prepravy.

3. Do krabice pridajte všetky potrebné dokumenty

Do zásielky pribaľte príslušný formulár, aby sme mohli rýchlo a správne identifikovať Váš problém.

Máte ďalšie otázky? Kontaktujte nás!

 
+421 221 025 196
8:30 – 17:00 počas pracovných dní
 
reklamacie@pilulka24.sk
Odpovieme Vám
čo najskôr.