RenAvast Dog 60tbl

RenAvast Dog 60tbl

Podporuje správnu funkciu obličiek.

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

RenAvast Dog 60tbl

Riešenie pre psov s chronickým renálnym zlyhaním.

RenAvast obsahuje jedinečnú zmes aminokyselín a peptidov prejavujúcich sa stabilizáciou a zlepšením obličkových ukazovateľov.

Doporučeným doplnkom výživy pre psov s chronickým zlyhaním obličiek(CRF)

Môže byť použitý taktiež u geriatrických psov k prevencii alebo k zastaveniu progresie CRF

Zloženie

RenAvast je patentovanou zmesou aminokyselín a peptidov.
Mechanizmus účinku RenAvastu: - chráni bunky, zvlášť tubulárne renálne bunky - zvyšuje glomerulárnu filtráciu - zvyšuje glukoneogenéziu - znižuje stratu bielkovín, zvlášť v kostrovom svalstve - má silný protizápalový účinok - znižuje krvný tlak v obličkách - zvyšuje reálnu vasodilatáciu - zvyšuje hladinu hormónov, ktoré prispievajú k obnove obličkových tkanív.

Balenie

RenAvast pre stredných a veľkých psov sa dodáva v balení po 60 kapsulách s obsahom 1000mg/kapsla.To je 30 denná dávka pre psa s hmotnosťou 10 - 13 kg. Pre psov s nižšou hmotnosti sa môžu podávať 300 mg kapsle označené - dodávané ako RenAvast pro mačky.

Spôsob podávania

RenAvast sa môže podávať primiešaný do krmiva alebo s pochúťkou. Prípadne otočením rozdeľte kapsulu a obsah vysypte na vlhké krmivo, prípadne suché krmivo zvlhčite vodou.
Charakteristika: Renavast (AB070597),vyrábaný firmou Bio Health Solution, je unikátnou kombináciou prirodzene sa vyskytujúcich aminokyselín a peptidov, zložením určených k podpore normálnej funkcii obličiek a udržovania správnej hladiny kreatinínu a močoviny (BUN).U psov je vidieť zlepšenie funkcie obličiek behom prvého týždňa od začiatku podávania RenAvastu. Zlepšenie sa prejavuje zvyčajne ( a nie iba ) zlepšeným apetítom, znížením zvracania, zlepšením srsti, váhovým prírastkom a celkovo zlepšením stavu. - 2 roky klinických štúdií - 85 - 89% sledovaných psov ukázalo stabilizáciu alebo zlepšenie hladín kreatinínu a močoviny

BEZPEČNOST - viac ako 4 milióny podaných dávok bez vedľajších účinkov - jednoduché podávania kapsle s krmivom.

Pozrite tiež ostatné produkty značky RenAvast, ktoré nájdete v kategóriách Veterina, Veterinárne doplnky stravy a Pre psov.

EAN: 610563634927
Značka: RenAvast
Režim výdaja: Veterinárne produkty
Originálny názov: RENAVAST 60CPS PES "Z"
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 610563634927
Značka: RenAvast
Režim výdaja: Veterinárne produkty
Originálny názov: RENAVAST 60CPS PES "Z"
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia