SAYONARA TEA SO ŠKORICOU 1x100 g

SAYONARA TEA SO ŠKORICOU 1x100 g

Čaj Sayonara so škoricou - bojovník s neduhmi dnešnej doby! V krajine, ktorá patrí medzi najstaršie čajové kultúry, v krajine vychádzajúceho Slnka je zelený čaj súčasťou každodenné rituálu pitia čaju možno i od chvíle, kedy sa Japonsko zrodilo. Ktovie. Nežije tam už nikto tak starý, aby si to pamätal. No napriek tomu, je priemerná dĺžka života v tejto krajine dlhšia ako kdekoľvek inde na svete.

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

SAYONARA TEA SO ŠKORICOU 1x100 g

 Stojí za tým niekoľko dôvodov. Napriek hektickosti a stresu, ktoré vládnu svetu sú v Japonsku ľudia pokojní a často usmievaví. Tešia sa lepšiemu zdraviu a čistej mysli do vysokého veku. A skúšať odhadnúť koľko rokov má Japonec, je ako vyhrať v lotérii. Čo stojí za týmto ich úspechom? Ten je skrytý v obyčajných zelených lístkoch čaju. A práve tie vám ponúkame ako súčasť zmesi Čaj Sayonara so škoricou.

Čo skrýva Čaj Sayonara so škoricou?

  • Tradičným prvkom východných náboženstiev a filozofií je, že svet musíme vnímať ako celok, nie ako súbor neživých vecí, rastlín, bytostí... A táto myšlienka sa uplatnila i pri miešaní čau Čaju Sayonara so škoricou. Ako? Tvoria ho rastliny a byliny z celého sveta. Tie ako jeden celok pôsobia na naše telo a myseľ oveľa blahodarnejšie, ako keby sme ich užívali samostatne, keďže každá zložka Čaju Sayonara so škoricou podporuje tú druhú a spoločne docieľujú úplne nový efekt.
  • Vilcacora - popínavá rastlina z amazonských pralesov veľmi podobná liane je považovaná za posvätnú rastlinu Inkov. Nie je to náhoda - jej všestrannosť a využiteľnosť poznal každý bylinkár či šaman-liečiteľ.
  • vňať z čučoriedky je dôkazom, že za zázračnými rastlinami nemusíme precestovať polovicu sveta. Jej listy, taktiež súčasť Čaju Sayonara so škoricou totiž obsahujú flavonoidy, tanín, glukokininy a myrtillín. Posledný spomenutý znižuje vylučovanie cukru a napríklad flavonoidy majú výrazné antioxidačné účinky.
  • Ginkgo biloba - strom, ktorý sa zachoval ešte z druhohôr, teda bol na Zemi v dobách, keď po nej miesto miesto človeka chodili dinosauri. Tie sú už dávnou minulosťou, no ginkgo je ešte stále medzi nami a to o niečom svedčí. Ginkgo - súčasťČaju Sayonara so škoricou je hlavne v jeho pozitívnych účinkoch na prekrvovanie organizmu. Osvieži tým myseľ a zrazu zistíte, že už ani pamäť nie je taká deravá ako bola doteraz!
  • škorica - krásne vonia, ešte lepšie chutí a pre naše telo je to neuveriteľný pomocník. Jeho antioxidačné a antibakteriálne účinky pomohli už nejednému človeku, a to ešte nesmieme zabúdať, že patrí medzi afrodiziaká. Čaj Sayonara so škoricou sa vďaka nej stáva ešte lahodnejším a ešte blahodarnejším!

Zloženie Čaj Sayonara so škoricou

  • zelený čaj (Camellia sinensis), škoricovník (Cinnamomum sp.) ginkgo (Ginkgo biloba), sukralóza (sladidlo) vilcacora (Uncaria tomentosa) (uncato amazonas, vilcacora), čučoriedka - vňať (Vaccinium myrtillus).

Návod na prípravu Čaj Sayonara so škoricou

  • 1 zarovnanú čajovú lyžičku zalejeme približne 250ml horúcej vody s teplotou okolo 80°C a pijeme, len čo nám to teplota dovolí. Pri Čaji Sayonara so škoricou je odporúčané i druhé zaliatie.
  • Čaj nesladiť cukrom!
EAN: 8594066421760
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Čajovina
Režim výdaja: Doplnok stravy
Originálny názov: SAYONARA TEA SO ŠKORICOU 1x100 g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 8594066421760
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Čajovina
Režim výdaja: Doplnok stravy
Originálny názov: SAYONARA TEA SO ŠKORICOU 1x100 g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia