SAYONARA TEA SO ŠKORICOU 1x100 g

SAYONARA TEA SO ŠKORICOU 1x100 g

Čaj Sayonara so škoricou - bojovník s neduhmi dnešnej doby! V krajine, ktorá patrí medzi najstaršie čajové kultúry, v krajine vychádzajúceho Slnka je zelený čaj súčasťou každodenné rituálu pitia čaju možno i od chvíle, kedy sa Japonsko zrodilo. Ktovie. Nežije tam už nikto tak starý, aby si to pamätal. No napriek tomu, je priemerná dĺžka života v tejto krajine dlhšia ako kdekoľvek inde na svete.

Tento produkt už bohužiaľ nie je dostupný
Doručíme vám tovar do Vianoc? Zistite viac informácií

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

SAYONARA TEA SO ŠKORICOU 1x100 g

 Stojí za tým niekoľko dôvodov. Napriek hektickosti a stresu, ktoré vládnu svetu sú v Japonsku ľudia pokojní a často usmievaví. Tešia sa lepšiemu zdraviu a čistej mysli do vysokého veku. A skúšať odhadnúť koľko rokov má Japonec, je ako vyhrať v lotérii. Čo stojí za týmto ich úspechom? Ten je skrytý v obyčajných zelených lístkoch čaju. A práve tie vám ponúkame ako súčasť zmesi Čaj Sayonara so škoricou.

Čo skrýva Čaj Sayonara so škoricou?

  • Tradičným prvkom východných náboženstiev a filozofií je, že svet musíme vnímať ako celok, nie ako súbor neživých vecí, rastlín, bytostí... A táto myšlienka sa uplatnila i pri miešaní čau Čaju Sayonara so škoricou. Ako? Tvoria ho rastliny a byliny z celého sveta. Tie ako jeden celok pôsobia na naše telo a myseľ oveľa blahodarnejšie, ako keby sme ich užívali samostatne, keďže každá zložka Čaju Sayonara so škoricou podporuje tú druhú a spoločne docieľujú úplne nový efekt.
  • Vilcacora - popínavá rastlina z amazonských pralesov veľmi podobná liane je považovaná za posvätnú rastlinu Inkov. Nie je to náhoda - jej všestrannosť a využiteľnosť poznal každý bylinkár či šaman-liečiteľ.
  • vňať z čučoriedky je dôkazom, že za zázračnými rastlinami nemusíme precestovať polovicu sveta. Jej listy, taktiež súčasť Čaju Sayonara so škoricou totiž obsahujú flavonoidy, tanín, glukokininy a myrtillín. Posledný spomenutý znižuje vylučovanie cukru a napríklad flavonoidy majú výrazné antioxidačné účinky.
  • Ginkgo biloba - strom, ktorý sa zachoval ešte z druhohôr, teda bol na Zemi v dobách, keď po nej miesto miesto človeka chodili dinosauri. Tie sú už dávnou minulosťou, no ginkgo je ešte stále medzi nami a to o niečom svedčí. Ginkgo - súčasťČaju Sayonara so škoricou je hlavne v jeho pozitívnych účinkoch na prekrvovanie organizmu. Osvieži tým myseľ a zrazu zistíte, že už ani pamäť nie je taká deravá ako bola doteraz!
  • škorica - krásne vonia, ešte lepšie chutí a pre naše telo je to neuveriteľný pomocník. Jeho antioxidačné a antibakteriálne účinky pomohli už nejednému človeku, a to ešte nesmieme zabúdať, že patrí medzi afrodiziaká. Čaj Sayonara so škoricou sa vďaka nej stáva ešte lahodnejším a ešte blahodarnejším!

Zloženie Čaj Sayonara so škoricou

  • zelený čaj (Camellia sinensis), škoricovník (Cinnamomum sp.) ginkgo (Ginkgo biloba), sukralóza (sladidlo) vilcacora (Uncaria tomentosa) (uncato amazonas, vilcacora), čučoriedka - vňať (Vaccinium myrtillus).

Návod na prípravu Čaj Sayonara so škoricou

  • 1 zarovnanú čajovú lyžičku zalejeme približne 250ml horúcej vody s teplotou okolo 80°C a pijeme, len čo nám to teplota dovolí. Pri Čaji Sayonara so škoricou je odporúčané i druhé zaliatie.
  • Čaj nesladiť cukrom!
EAN: 8594066421760
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Čajovina
Originálny názov: SAYONARA TEA SO ŠKORICOU 1x100 g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Doplňujúce informácie

EAN: 8594066421760
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Čajovina
Originálny názov: SAYONARA TEA SO ŠKORICOU 1x100 g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia