SKIN-CAP spray 100ml

-27 %

SKIN-CAP spray 100ml

Telový sprej proti prejavom kožných ochorení sprevádzaných šupinatením kože. Znižuje a ukľudňuje svrbenie, odstraňuje začervenanie a dráždenie pokožky, zabraňuje tvorbe šupiniek.

Skladom 1-5 ks Môžete mať už v utorok 31. 3. možnosti doručenia
20,10 € 27,43 €
Cena za 10 ml: 2.01 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 20.1 kreditov
4.5
5
4
3
2
1
4.5
5
4
3
2
1

SKIN-CAP spray 100ml

SKIN-CAP® SPREJ umožňuje najefektívnejšie, najúčinnejšie a najrýchlejšie dosiahnuť pozitívny výsledok. V súčasnosti patrí k najúčinnejším prostriedkom bez hormonálnych zložiek na svete v boji proti psoriáze, seboroickej dermatitíde, atopickému a iným ekzémom, lišajom a lupinám. Pyrithión zinku pôsobí proti hubám a plesniam, sódiumlaurylsulfát pôsobí zvlhčujúco, isopropylmyristát zmierňuje svrbenie a alkohol pôsobí ako dezinfekcia. Všetky tieto substancie spolu umožňujú dosiahnuť úspešnosť v 80 % prípadoch na koži a v oblasti vlasovej pokožky až v 99 % prípadoch. Jediné oblasti, kde sú výsledky menej výrazné je pokožka dlaní a chodidiel.

Vysoká účinnosť tohto produktu je dosiahnutá molekulárnou aktiváciou Pyrithiónu zinku vrátane ďalších spolupôsobiacich substancií. Sprej sa môže používať na celé telo a aj v ochlpených častiach kože, vrátane kapilícia (vlasovej pokožky hlavy), pre tento prípad má sprej prídavné zariadenie - predĺžený nástavec, umožňujúci jeho aplikáciu priamo na postihnuté miesta.

Kedy používať SKIN-CAP® SPREJ ?

SKIN-CAP® SPREJ je prípravok, ktorý výborne účinkuje pri svrbení, podráždení a začervenaní kože pri psoriáze, seboroickej dermatitíde, atopickom a iných ekzémoch ako aj tvorbe lupín v ochlpených častiach kože. Prípravok neobsahuje žiadnu hormonálnu zložku, preto jeho používanie nie je časovo obmedzené.

Ako používať SKIN-CAP® SPREJ ?

Pred použitím potraste! Nádobku držte asi 15 cm od postihnutej pokožky. 2-3 aplikácie denne na postihnutú oblasť do pokrytia ošetrovanej oblasti jemnou vrstvou. Tri sekundy aplikácie sprejom stačia na plochu veľkosti dlane.Vo všeobecnosti sa postihnutá pokožka upraví a vyčistí po 10 - 20 dňovom používaní. Je doporučené pokračovať v aplikácii ešte týždeň po vymiznutí príznakov. Aj keď výsledky môžu byť pozitívne už v kratšom čase, vždy sa doporučuje pokračovať v používaní prípravku po dobu jedného mesiaca. Odporúča sa kombinácia použitia spreju so šampónom SKIN-CAP®.

Zloženie: Pyrithión zinku, izopropylmyristát, etanol, polysorbát 80, sodium laurylsulfát, propelanty.

Balenie: sprej 100ml

Pozrite tiež ostatné výrobky značky Skin-cap, ktoré sú v kategóriách Akcie a zľavy, Zľavy a Kozmetika. Výrobok hodnotilo 11 zákazníkov a 91 % z nich ho odporúča. Výrobok kúpite so zľavou 27 %.

EAN: 7323031
Značka: Skin-cap
Velikost balení: 100 ml
Cesta podania: Dermatologicky - na pokožku
Forma: Sprej
Pre: Pre dospelých
Na čo je: Na ekzémy, Na psoriázu / lupienku, Na seboreu
Originálny názov: SKIN-CAP spray 100 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

4.5
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Tatiana E. 5. 12. 2019 17:23
Priateľovi veľmi pomáha pri psoriaze
Viktoria F. 30. 11. 2019 05:40
😀
Zuzana S. 13. 11. 2019 14:28
dobrý deň, sprey som ešte vôbec nepoužívala, tak ho nemôžem hodnotiť. S pozdravom. Sedláčeková
Overený z. 20. 6. 2016 18:51
Výrobca a predajca správne deklarujú výrobok
Gabika 20. 6. 2016 11:40
Celý život mám problém s ekzémom. Veľa liekov stlmí prejavy alebo odstráni ich dočasne. Skin-Cap je jediný liek, ktorý mi odstránil ekzém úplne a trvalo. Na členku z vonkajšej strany som mala veľmi zlý ekzém - v zime mi ho dráždili ponožky, v lete prach z ulíc... Často krát som sa škrabala na členku v noci počas spánku a potom som mala krvavé chrasty - bol to des. Okrem toho, že to bolo maximálne nepríjemné, bolo to tiež škaredé na pohľad. Po 15 rokoch som už mala pokožku na členku úplne zjazvenú, zhrubnutú a škaredú. Už som sa zmierila s tým, že príznaky môžem dočasne zmierniť, no na členku už nikdy nebude pokožka normálna. No a potom som objavila tento sprej. Dávala som si ho 2x denne asi dva mesiace. Rozdiel bolo vidieť už po pár dňoch a stále sa to zlepšovalo. Po mesiaci bola pokožka hladká, no bolo vidieť fľaky (stopy po rokmi zničenej pokožky) a jazvy. Po dvoch mesiacoch bolo všetko preč a dnes po pol roku si na to už ani nespomeniem - len teraz kvôli recenzii :) Stále sa mi nechce veriť, že len za dva mesiace zmizlo niečo, čo mi znepríjemňovalo život 15 rokov!! Odvtedy som Skin-Cap použila aj na tvár, keď sa mi začal objavovať ekzém a príznaky hneď zmizli. Nepoznám žiaden produkt, ktorý by bol lepší.
EAN: 7323031
Značka: Skin-cap
Velikost balení: 100 ml
Cesta podania: Dermatologicky - na pokožku
Forma: Sprej
Pre: Pre dospelých
Na čo je: Na ekzémy, Na psoriázu / lupienku, Na seboreu
Originálny názov: SKIN-CAP spray 100 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia