SOLADEY-ECO zubná kefka Soft 1x1ks

SOLADEY-ECO zubná kefka Soft 1x1ks

Revolučná zubná kefka  SOLADEY-ECO s hlavicou SOFT pre citlivé ďasná, je na Slovensku novinkou v oblasti dentálnej hygieny a bielenia z ubov.

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

SOLADEY-ECO zubná kefka Soft 1x1ks

 • Hnacím motorom zubnej kefky SOLADEY-ECO je svetlo. V rukoväti zubnej kefky sa skrýva titándioxidová tyčinka, vďaka ktorej budú Vaše zuby čistejšie a najmä zdravšie. Titándioxidová tyčinka sa aktivuje akýmkoľvek svetelným zdrojom (denným alebo umelým svetlom).  Po aktivácii svetlom začne vylučovať záporné nabité ióny. Tie sa v ústnej dutine zmiešajú so slinami a reagujú s kladne nabitými iónmi obsiahnutými v kyseline zo zubného povlaku.
 • Po vzájomnej reakcii sa v ústach mení pH slín. Následne sa kyselina zneutralizuje, zubný povlak sa rozloží a prostredie v ústach sa mení z kyslého na neutrálne. Práve to je dôležitý moment, kedy sa naša zubná sklovina stáva odolnejšou voči nežiaducim baktériám. Titándioxid je kov, ktorý nekoroduje a ktorý využíva aj potravinársky či stavebný priemysel najmä vďaka jeho antibakteriálnym účinkom. Pomocou neho sa rozbieha antibakteriálna reakcia, ktorá pomáha kefke dosahovať vynikajúce výsledky v oblasti dentálnej hygieny.

Už ste sa stretli so zubnou kefkou, ktorá vymenila zubnú pastu za svetelný zdroj a pritom by bola účinnejšia ako bežná zubná kefka, ktorú používate?

 • Vďaka iónovej reakcii, ktorá nastáva pri použití zubnej kefky SOLADEY-ECO, zubný povlak priľne k zubom oveľa ťažšie.
 • Životnosť zubnej kefky SOLADEY-ECO dosahuje pri správnom používaní až niekoľko rokov.
 • Vaše zuby sú už pri bežnej starostlivosti zdravšie a belšie, a to bez použitia najnovších dentálnych prostriedkov.
 • Malé množstvo vody a svetla Vám zabezpečí komplexnú dentálnu hygienu.
 • Pri čistení treba dbať na to, aby na titándioxidovú tyčinku dopadalo čo najviac svetla. Čím bude svetlo silnejšie, tým lepší bude výsledok iónovej reakcie, tým budú vaše zuby belšie.

Zažite aj Vy dotyk svetla!

 • Výskumom používania titándioxidových zubných kefiek sa venovala japonská klinická správa.
 • Vo svojom výskume (Kusonoki et al. A study od the effect od the solar energy toothbrush on the control of dental plague J. Osaka Odont. Soc. , 49, 550-559, 1986) potvrdila, že tieto kefky efektívne prispievajú k regulácii výskytu zubného povlaku.
 • Japonská štúdia (Nwa et al. Clinical study od the control of dental plaque using a photo energy conversion toothbrush equipped with a TiO2 semiconductor Shikagu Vol. 77 No. 2. August 1989), poukazuje na fakt, že kefky s polovidočovou titándioxidovou tyčinkou zmenšujú riziko zápalu ďasien, ktoré môže viesť až k paradontitíde.
 • Zubné kefky, ktoré nemajú titánodixidovú tyčinku neodstránia zubný povlak natoľko dokonale ako zubná kefka SOLADEY-ECO.
 • Klinická štúdia Canadian College of Dentistry (Hoower et al. Clinical evaluation of a light energy conversion toothbrush J. Clin. Periodontol 19. 434-436 1992 preukázala, že eliminácia zubného povlaku (najmä na tvárových plochách zubov) bola viditeľnejšia pri používaní titándioxidovej zubnej kefky.
EAN: 878486006812
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: SOLADEY-ECO zubná kefka Soft 1x1ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 878486006812
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: SOLADEY-ECO zubná kefka Soft 1x1ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia