×
Pilulka24.sk online lekáreň
Stiahnite si mobilnú aplikáciu
Stiahnuť

Kategória Starostlivosť o umelý chrup

Užívatelia hodnotia najlepšie značky COREGA, BLEND-A-DENT a Protefix. Najlepšie hodnoteným výrobkom je FITTYDENT super Fixačný krém na zubné náhrady 40 g.

Najpredávanejšie produkty

COREGA Bio antibakteriálne čistiace tablety 30ks Mají dezinfekční účinek. Odstraňují zbarvení umělé zubní náhrady. Nemají negativní vliv na materiál protézy.
5,65 €
5,08 €
COREGA Original extra silný XL fixačný krém 70g Fixačný krém: slúži k udržaniu zubnej náhrady, pomáha predchádzať zachytávaniu zvyškov jedla.
7,40 €
5,99 €
Protefix Aktivne čístiace tablety na zubnú protézu 66ks Čistiace tablety šumivé určené na čistenie umelého chrupu je vhodné rozpustiť v dentálnej dóze. V prípade, že ju nemáte…
6,99 €
6,30 €
Protefix Fixačné podložky na dolnú zubnú protézu fixačná podložka 30ks - fixačné podložky na dolnú zubnú protézu sú určené pre dočasné zubné náhrady
6,24 €
blend-a-dent EXTRA STARK ORIGINAL Duo pack 2x47 g Fixačný krém blend-a-dent pre uchytenie zubnej náhrady.
7,16 €
COREGA Comfort fixačný krém 1x40 g Fixačný krém je určený pre držiteľa zubných náhrad a slúži na fixáciu zubnej náhrady.
3,95 €
COREGA Whitening tabs čistiace tablety 30ks Čistiace tablety sú určené na čistenie celkových zubných náhrad. Majú antibakteriálny, protiplesňový a bieliaci účinok.
4,59 €
Corega Original extra silný + Bio tablety fixačný krém 40g + čistiace tablety 30ks Vianočný balíček tvorený 2 produktami. Čistiace tablety a fixačný krém.
5,10 €
blend-a-dent PLUS DUO Power NEUTRAL premium fixačný dentálny krém 40 g Prípravok na extra silnú fixáciu zubných protéz. Fixačný krém Duo Power zabezpečuje:
4,65 €
Zobraziť viac najpredávanejších produktov

41 produktov

Produkty