Lekáreň pre Vaše zdravie a krásu!

Lekáreň Pilulka24.sk > Kozmetika > Pleťová kozmetika > Pigmentové škvrny (21) > Tecnoskin ANTI-SPOT MULTI-ACTION DAY CREAM SPF20

tecnoskin ANTI-SPOT MULTI-ACTION DAY CREAM SPF20

tecnoskin ANTI-SPOT MULTI-ACTION DAY CREAM SPF20


(CRM)

Krém na tvár proti pigmentovým škvrnám, Anti-Spot Multi-Action Day Cream SPF 20, je denný hydratačný krém, ktorý jemne odstraňuje pigmentové škvrny.

Máte otázku? Poradíme Vám > FórumTento produkt je momentálne nedostupný

Výrobca: Aileron Pharmaceuticals SA

Popis tecnoskin ANTI-SPOT MULTI-ACTION DAY CREAM SPF20

Je vhodný denný krém na pokožku, ktorá už má pigmentové škvrny alebo je náchylná na ich vznik. Účinný je pritom bez ohľadu na to či ide o starecké škvrny, škvrny pri opaľovaní alebo tmavé fľaky, ktoré vznikli počas tehotenstva.
Zmierňuje ich veľkosť a zároveň zjednocuje farbu pleti. Obsahuje tiež ochranný faktor SPF20, ktorý bráni vzniku nových pigmentových škvŕn. Ako jeden z mála môže byť používaný bez prestávky aj počas letných mesiacov. Neobsahuje žiadne parabény a jeho účinnosť a bezpečnosť preukázali aj dermatologické testy.
ÚČINNÉ LÁTKY
• Biely čaj Chráni kožu pred negatívnymi externými vplyvmi, zmierňuje nedokonalosti, rozjasňuje a zjednocuje tón kože
• Illumiscin Zmierňuje tvorbu všetkých pigmentov, ktoré sú zodpovedné za vznik pigmentových škvŕn, predchádza ich tvorbe, zmierňuje ich veľkosť a kontúry.
• Keratolín Bezpečne odstraňuje odumreté bunky pokožky
• SPF 20 Zabezpečuje celoročnú ochranu pred slnečným žiarením.
• Whitonyl Ponúka komplexný účinok proti pigmentový škvrám: zmierňuje tvorbu melanínu kontroluje pigmentáciu spôsobenú slnečným žiarením

POUŽITIE:
Používajte denne ráno a večer. Jemne rozmasírujte krém na celej tvári a dekolte. Môžete nakombinovať s akýmkoľvek očným krémom alebo sérom značky Tecnoskin.

EAN tecnoskin ANTI-SPOT MULTI-ACTION DAY CREAM SPF20:

5206281110048

Poradňa a Fórum Poradňa

Chcete sa dozvedieť viac ? Napíšte nám. Náš farmaceut Vám odpovie max. do 7 pracovných dní.Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Pridať recenziu

K tomuto produktu zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

akcia
Prihlásenie do newslettra