Lekáreň pre Vaše zdravie a krásu!

Termo-vankus srdce

Termo-vankus srdce


(1ks)

Ohrievací vankušík s repkovými semenami ako zasobníkom tepla.

Máte otázku? Poradíme Vám > Termo fórumTento produkt je momentálne nedostupný

Výrobca: Fashy GmbH

Popis Termo-vankus srdce

Liečenie pomocou tepla

Túto liečebnú metódu využívajú v Číne už viac, ako 2 000 rokov. Moderná fyzioterapia potvrdzuje liečebný účinok tejto metódy. Dá sa použiť pri svalovom napätí, seknutí v krížoch, pri stuhnutej šiji, pri reumatických problémoch. Prikladá sa na boľavé kolená, kĺby, pri problémoch s ľadvinami, dutinami, prieduškami, žalúdkom.

Liečenie pomocou chladu

Niektorí ľudia potrebujú na liečenie svojich problémov aj studené obklady - chladiaci efekt sa dá použiť pri potlačení zápalov pri športových zraneniach, pri migréne, horúčkach, bolestiach hlavy, reumatických problémov.

Termofor - hrejivý vankúš. Prírodný termofor je vyrobený podľa tradičných receptov našich babičiek. Jeho vnútro obsahuje zmes prírodnín (čerešňové kôstky, repkové semená,...), prípadne doplnené  prírodnými silicami. Vankúšik je prírodným prostriedkom na tlmenie bolesti alebo úľavy od stresu a únavy. Je ideálnym prírodným prostriedok pre domáce liečebné použitie.

EAN Termo-vankus srdce:

4008339291096

Poradňa a Termo fórum Poradňa

Chcete sa dozvedieť viac ? Napíšte nám. Náš farmaceut Vám odpovie max. do 7 pracovných dní.Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Otázky a odpovede lekárnička
Mgr. Dominika Krajňáková

Otázka:
17.03.2018

Dobrý deň.Prosím Vás mám záujem o Termo vankúšik srdce.Chcem sa opýtať napĺňa sa vodou alebo ako dosiahnem teplo?Prosím o bližšie informácie. Ďakujem s pozdravom Alena

Odpoveď:

Dobrý deň, vankúš je naplnený repkovými semenami a je určený na ohrev v mikrovlnej rúre. S pozdravom Mgr. Dominika Krajňáková

Pridať recenziu

K tomuto produktu zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Produkt je zaradený aj v kategóriách
shop roku 2016 finalista
Prihlásenie do newslettra