Tipy na darčeky pre deti vo veku 3 až 6 rokov

Vyberať darčeky pre deti tohto veku je pomerne jednoduché, pretože začínajú mať svoje záujmy: chlapci autíčka, dievčatká bábiky. Inšpirujte sa v kategóriách, ktoré sme vám pre inšpiráciu pripravili:

Vzdelávacie hračky

Malí školáci sú zvedaví a potrebujú neustále vstrebávať nové informácie. Vzdelávacie hračky rozvíjajú motoriku, postreh a pozornosť. Vyberať môžete stavvebnice, poučné hry. Pre dievčatká máme kreatívne tvorenie s korálkami, pre všetky deti potom edukačné hračky, hudobné hračky alebo interaktívne zábavné hračky.

Bábiky pre dievčatká

Čo by to boli za Vianoce bez bábiky pod stromčekom? Raj všetkých malých princezien je izbička plná bábik všetkých možných typov. Obľúbené sú klasické bábiky, ktoré sa dajú prezliekať alebo majú napríklad psíka, ale aj bábiky do kočíka, o ktoré sa môžu starať, voziť ich a kŕmiť.

Autíčka pre chlapcov

Autíčka, motorky a autodráhy, to je zase snom chalanov. Nielen tých malých. Autá všetkých tvarov i veľkostí sú najobľúbenejšími hračkami všetkých malých pretekárov a dokážu si s nimi vyhrať celé hodiny.

Lego

Legendárna stavebnica Lego si získala neuveriteľnú obľubu po celom svete naprieč generáciami a prináša radosť malým aj veľkým. Kto by nepoznal farebné kocky, ktoré sa dajú ľubovoľne skladať dokopy a sú doplnené o ďalšie diely a figúrky?

Interaktívne hračky

Interaktívne zábavné hračky so zvukmi, svetlami a inými funkciami sú dnes samozrejmosťou každej detskej izbičky. Poskytnú zábavu deťom v každom veku, či už ide o hračky na doma, na von alebo do vody. Dokážu rozprávať rozprávky, pomôcť s prvými slovami a číslicami, naučia farby alebo tvary.

Spoločenské hry

Spoločenské hry odjakživa spájajú a zabávajú celú rodinu - dospelých aj deti. Hry volíme buď zábavné pre pobavenie a zasmiatie sa alebo poučné pre rozvoj detského myslenia, predstavivosti i manuálnej zručnosti.

Nič ste nevybrali a len tak hľadáte?

Objavte tipy na darčeky pre celú rodinu