Tipy na darčeky pre kamaráta / kolegu

Vybrať darček pre brata nemusí byť zložité. Poznáme jeho záujmy a koníčky, tými sa môžeme inšpirovať. My sme si pre vás nachystali pár tipov:

Top darčeky z našej ponuky

AKO VYBRAŤ DARČEK PRE KAMARÁTA / KOLEGU

Tiež slávite Vianoce aj v kruhu pracovnom alebo s priateľmi? Ako vybrať ten správny darček, aby to nebolo moc, ale zase nie málo? S kamarátmi a kolegami trávime zvyčajne veľa času, poznáme ich strasti i slasti z osobného i pracovného života a to by nás mohlo pri výbere darčeka inšpirovať.

Pánske kozmetické sady

Aj mužská pleť si zaslúži správnu starostlivosť a rozmaznávanie. Vyživovať a hydratovať pleť je dôležité nielen pre ženské pokolenie. Darujte vybranému mužovi pekne zostavený kozmetický balíček a uvidíte, že aj on podľahne vôňi a kúzlu kvalitnej pánskej kozmetiky.

Spoločenské a stolové hry

Správne zvolená spoločenská hra vždy poteší a nezapadne. Je zábavou pre celú rodinu i priateľov a je neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti. U nás môžete vyberať hry pre zábavu i poučenie.

Športová výživa

Každý športovo založený muž ocení, keď ho blízke okolie v jeho aktivitách podporuje a motivuje k lepším výkonom. U nás môžete vyberať zo širokej ponuky športovej výživy na mieru a nájsť presne to pravé pre daného športovca.

Športtestery pre najlepšieho brata

Skvelým darčekom pre kamoša športovca môže byť obľúbený fitness náramok, doplnok stravy na podporu vitality, starostlivosť o kĺby alebo balíček suplementov pre každého fitness nadšenca.

Športtestery

Patrí vás kamarát, kolega alebo i do partičky, ktorá nikdy nezaháľa a prekonáva športové vrcholy? Potom pre vás máme ponuku praktických športtesterov a obľúbených fitness náramkov pre meranie športové aktivity, ktoré sú nutnosťou každého zapáleného športovca.

Nič ste nevybrali a len tak hľadáte?

Objavte tipy na darčeky pre celú rodinu