Topfer Kozie mlieko BIO 2 od 6 mesiaca 400 g

-8 %

Topfer Kozie mlieko BIO 2 od 6 mesiaca 400 g

Organické kozie detské mlieko sa môže podávať deťom hneď od 6. mesiaca, či už priamo ak dieťa matka nekojí alebo ako dodatočná výživa ak materské mlieko nestačí a dieťa potrebuje viac. Pri výrobe kozích organických mliek sa používa mlieko z alpských regiónov kde sú striktne dodržiavané pravidlá organického farmárčenia. Toto zaručuje vysokú kvalitu kozieho mlieka z ktorého sa vyrábajú produkty organickej detskej výživy.

Skladom > 5 ks Môžete mať už v stredu 15. 4. možnosti doručenia
13,73 € 14,95 €
Cena za 10 g: 0.34 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 13.73 kreditov
5.0
5
4
3
2
1
5.0
5
4
3
2
1

Topfer Kozie mlieko BIO 2 od 6 mesiaca 400 g

Nezávislé inštitúcie pravidelne kontrolujú všetkých ekologických dodávateľov aby sa zabezpečila a udržala kvalita výroby. Tieto prísne kritériá platia počas celého technologického procesu spracovania od výroby až po finálny produkt.

Dlhodobé štúdie potvrdzujú, že detské mlieka na báze kozieho sú vhodnou a bezpečnou alternatívou detskej výživy ktorá je na báze mlieka kravského. Kozie mlieko tvorí v mnohých krajinách hlavnú zložku potravy. Obsahuje vysoké percento stredne dlhých reťazcov a poly-nenasýtených mastných kyselín, ktoré hrajú dôležitú úlohu pri výžive. A detský metabolizmus obzvlášť, je schopný tieto mastné kyseliny spracovať.

Pri výrobe detských mliek sa používa plnotučné mlieko v ktorom sú uchované tieto dôležité mastné kyseliny. Toto zvláštne zloženie proteínu (nízky obsah αs1 kazeínu a ľahko stráviteľné β-lakto-globulíny) umožňuje jeho ľahké spracovanie v brušku bábätka kde sa ľahko vstrebáva.

Vďaka týmto špeciálnym vlastnostiam, je organické kozie mlieko výborným zdrojom výživy pre deti. Na výrobu týchto detských produktov sa používa výhradne mlieko, ktoré pochádza z ekologického poľnohospodárstva v Nemecku a Rakúsku. Na týchto farmách, sa kozy môžu voľne pohybovať v prírode.

Charakteristika

  • Obsahuje bielkovinu, ktorá je podobná mliečnej bielkovine kravského mlieka a nemusí byť preto vhodná, pre tých, ktorí súalergickí na kravské mlieko
  • Spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu a odpovedá na najnovšiu úroveň znalostí o nutričných hodnotách
  • Ako všetky pokračovacie mlieka tak aj kozieho mlieka 2 sa nesmie používať ako náhrada za materské mlieko v prvých 6mesiacoch, ale len pre deti staršie ako 6 mesiacov
  • Obsahuje cenné bio kozie mlieko a ďalšie zložky z ekologického poľnohospodárstva
  • Obsahuje dôležité omega-3 mastné kyseliny
  • Pridané železo, vitamíny a vápnik
  • Bez lepku

Zloženie: Kozie sušené plnotučné*, maltodextrín*, laktóza*, rastlinných olejov* (palmový olej*, repkový olej*, slnečnicový olej*), škrob*, citrát sodný, vitamín C, uhličitan vápenatý, L-tryptofán, L-cystín, Železnatý laktát, L-izoleucín, vitamín E, síran zinočnatý, D-pantothenát vápenatý, niacín, síran meďnatý, vitamín A, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, síran mangánatý, jodičnan draselný, kyselina listová, vitamín K1, Selénan sodný, Biotín, vitamín D, vitamín B12. A ďalšie potrebné vitamíny a minerály podľa vzoru materského mlieka.
* z organického pôvodu

Veľkosť balenia: 400 g (1 ks vzduchotesne uzatvoreného vrecka s obsahom 400 g)

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky Töpfer, ktoré nájdete v kategóriách Pokračovacie kojenecké mlieka, Matka a dieťa a Detská výživa. Produkt je teraz v zľave 8 %.

EAN: 4006303003720
Značka: Töpfer
Velikost balení: 400 g
Věk: >6 mes.
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Pre: Pre deti
Vlastnosti: BIO, Bez lepku / bez gluténu / pre celiatikov
Originálny názov: Topfer Kozie mlieko BIO 2 od 6 mesiaca 400 g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

5.0
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Miroslava N. 16. 3. 2020 15:29
Toto pokračovacie kozie mlieko od Topfer je pre mňa jasnou voľbou, keďže od 4. Mesiaca sme museli prejsť na umelú výživu a s produktom Topfer kozie mlieko 1 sme boli veľmi spokojní. Doporučujem všetkým ako alternatívu umelej výživy :)
Ivana B. 7. 2. 2020 15:08
S mliekom som velmi spokojna, syncekovi chuti
Adela M. 26. 12. 2019 21:22
Synovi chutí. Skvele zloženie.
EAN: 4006303003720
Značka: Töpfer
Velikost balení: 400 g
Věk: >6 mes.
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Pre: Pre deti
Vlastnosti: BIO, Bez lepku / bez gluténu / pre celiatikov
Originálny názov: Topfer Kozie mlieko BIO 2 od 6 mesiaca 400 g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia