Lekáreň pre Vaše zdravie a krásu!

Váš výber
Cena
Výrobca
Prihlásenie do newslettra

Curaprox

(72)

Firma Curaprox bola založená v roku 1940 vo Švajčiarsku. Od roku 1974 špecializuje spektrum svojich produktov na udržovanie ústnej hygieny. Základnými kameňmi, na ktorých Curaprox stavia svoju stratégiu sú perfektne čisté zuby, efektívne čistenie zubov bez poranení. 

Neodmysliteľnou súčasťou je aj (čítať ďalej)


<< < 1 2 3 4 5 >>

Viac o značke Curaprox

Mechanické zubné kefky Curaprox sú stvorené pre kvalitné, ale aj pohodlné a bezpečné čistenie zubov, ktorých najväčší dôraz sa kladie na minimalizáciu poranenia ďasna a zbytku ústnej dutiny. Špeciálne štetiny kefky Curaprox sú vyrábané z moderného materiálu Curen, ktorého vlastnosti sa nemenia ani po namočení vodou. Medzi ďalšie dentálne výrobky patrí aj elektrická zubná kefka Curaprox Hydrosonic CHS 100, ktorá využíva materiál Curen. Funguje v troch rozličných režimoch – intenzívny, mäkký, masážny. Zároveň vďaka vysokému výkonu pomáha čistiť zuby rovnomerne.

V portfóliu výrobkov tejto spoločnosti nájdeme aj medzizubné kefky Curaprox CPS, ktoré dokážu kompletne vyplniť medzizubný priestor. Do tejto kategórie patrí aj Curaprox CPS Prime. Curaprox CPS Regular sú ideálne pre ortodontické prístroje (liečia nepravidelnosti zubov), pod mostíky a pre starších užívateľov. Pre perfekcionistov je určená zubná kefka Curaprox Solo využívajúca jeden zväzok štetín z extrémne jemných vlákien umožňujúcich účinné a ľahké leštenie povrchov jednotlivých zubov.

Rad produktov určených pre deti CuraBaby zahŕňa , hrkalky, hryzátka a cumlíky. Sú vyvinuté pre lepšie prekrvenie detských ďasien a tlmení bolesti pri raste nových zubov. Produkty Curasept sa špecializujú na ošetrenie chorých častí ústnej dutiny. Ústna voda Curasept je určená pre dlhodobé použitie, má antibakteriálny účinok, zabraňuje vzniku plaku a podporuje mineralizáciu zubov. Zubná pasta Curasept je vhodná aj na dlhodobejšie používanie.  

Zdroj: www.zdravedasna.sk, www.curaprox.nazuby.cz

Poradňa Poradňa

Chcete sa dozvedieť viac ? Napíšte nám. Náš farmaceut Vám odpovie max. do 7 pracovných dní.Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Otázky a odpovede lekárnička
Mgr. Dominika Krajňáková