Lekáreň pre Vaše zdravie a krásu!

Váš výber
Cena
Prihlásenie do newslettra

Lacalut

(31)

Lacalut patrí k najstarším nemeckým spoločnostiam starostlivosti o chrup. Jej začiatky siahajú do roku 1928, takže má dlhoročné skúsenosti. Lacalut ponúka množstvo kvalitných prípravkov ako sú zubné pasty, zubné a medzizubné kefky, prípravky na bielenie zubov, ako aj na zubné protézy. 

V portfóliu tejto značky nájdeme taktiež (čítať ďalej)


<< < 1 2 3 >>

Viac o značke Lacalut

Zubná pasta Lacalut activ uľahčuje odstránenie zubného povlaku. Účinná látka fluorid hlinitý slúži na prevenciu zubného kazu, chlórhexidín má významný antimikrobiálny účinok. Na profylaxiu zápalu ďasien slúži aluminiumlaktát, ktorý koaguluje bielkoviny a zastavuje krvácanie. Ústna voda rady activ rozrušuje a bráni tvorbe nového zubného povlaku. Zubná kefka Lacalut activ obsahuje štetiny zhotovené z patentovaného mikrovlákna s charakteristickou dĺžkou a kužeľovitým tvarom so zaoblenými špičkami, ktoré prenikajú hlboko do medzizubného priestoru, no zároveň vyčistia aj povrch zubu.

Zubná pasta Lacalut sensitive obsahuje komplex fluoridov, najmä aminofluorid, ktoré ochraňujú odhalené a citlivé zubné krčky pred vonkajšími podnetmi a zubným kazom. Fluoridy znižujú citlivosť zubov na sladké, kyslé, studené a teplé podnety. Lacalut sensitive ústna voda je pripravená na okamžité použitie. Neriedi sa a neobsahuje alkohol. Zubná kefka radu sensitive je špeciálne vyrobená pre citlivé zuby a odhalené zubné krčky. Je mäkká. Špeciálne vlnovité usporiadanie štetín čistí dôkladne a bezbolestne obnažené zubné krčky.

Bieliaca zubná pasta Lacalut white neobsahuje peroxid. Je určená k šetrnému odstráneniu zafarbenia ústnej skloviny, ktoré je spôsobené stravou alebo fajčením. Pasta nie je vhodná pre deti. Ústna voda lacalut white vytvára ochrannú vstvu, ktorá zabraňuje zafarbovaniu zubov, spevňuje a reminalizuje zubnú sklovinu, neobsahuje alkohol. Zubná kefka Lacalut white obsahuje 2 druhy špirálovitých štetín, ktoré odstraňujú o 20 % lepšie zubný povlak v porovnaní s bežnými štetinami. 

Zdroj: www.lacalut.cz, www.lacalut.com

Poradňa Poradňa

Chcete sa dozvedieť viac ? Napíšte nám. Náš farmaceut Vám odpovie max. do 7 pracovných dní.Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Otázky a odpovede lekárnička
Mgr. Dominika Krajňáková