Krásne a kľudné Vianoce

Pilulka.sk nie je len vaša lekáreň. Nájdete tu všetky darčeky pre svojich blízkych, pre celú rodinu aj pokojné a veselé Vianoce. Viac ako 24 tisíc produktov na jednom mieste pre najmenších, voňavé kozmetické balíčky z prírodnej kozmetiky alebo trendy obľúbené prípravky pre zdravie a krásu vašich najbližších.

Darčeky
1

HIT TOHTOROČNÝCH VIANOC

Vybrať darčeky pre svojich najmilších je koľkokrát veľmi náročné. Viete, že na Pilulke nájdete viac ako 24 tisíc produktov, z ktorých vyberiete darčeky pre všetkých z rodiny? Máte doma napríklad športovcov, malých nezbedníkov alebo hľadáte niečo pre babičku a dedka? U nás nájdete od kozmetiky, prírodných produktov, elektronických zubných kefiek a tisícov hračiek úplne všetko.

Darčeky pre celú rodinu

Darčeky pre celú rodinu

Darčeky pre AKTÍVNY POHYB

Trápia vašich blízkych kĺby a bolesť im kazí zážitok z prechádzky alebo ich obmedzuje pri športe? Neváhajte a verte, že doplnky stravy na kĺby budú perfektnou voľbou.

Darčeky pre AKTÍVNY POHYB
Máte doma ŠPORTOVCA?

Máte doma ŠPORTOVCA?

Darček pre športovca, či už kamaráta alebo rodinného príslušníka, vyberiete ľahko podľa toho, akému športu sa venuje najradšej.

Športtestery a fitness náramky

Merač tepovej frekvencie alebo športtester využijete pri chudnutí, ako aj pri meraní športového výkonu

Športtestery a fitness náramky
RELAX

Chce to niečo na RELAX?

Zastavte sa na chvíľu a relaxujte. Doprajte upokojujúci relax i svojim blízkym alebo priateľom.

KOZMETIKOU nič nepokazíte

Nechajte svojich najmilších rozmaznávať jemným pohladením kvalitnou voňavou kozmetikou, kde môžete vyberať z čistej sily prírody.

KOZMETIKOU
Tlakomery

Tlakomery

Tlakomer je vhodný pre celú rodinu. Obsahuje tiež najmodernejšie senzory zabezpečujúce presné a spoľahlivé výsledky merania krvného tlaku.

ELEKTRONICKÉ KEFKY sú hit

Elektronické kefky sa každoročne radia na popredné priečky obľúbenosti darčekov pod stromček. Darujte krásny úsmev.

ELEKTRONICKÉ KEFKY sú hit

Žehličky a kulmy na vlasy

Vlasy sú korunou krásy a všetky ženy si na ich krásnom vzhľade zakladajú. Ak viete, že vašu osudovú ženu trápi kvalita jej hrivy, nie je nič jednoduchšie, než u nás vybrať niečo zo starostlivosti o vlasy, či už ide o doplnky stravy, elektro alebo napríklad kvalitné kefy, ktorých nie je nikdy dosť.

Žehličky a kulmy na vlasy
Holiace

Holiace strojčeky

Holiace strojčeky umožňujú dokonale hladké oholenie s minimálnym úsilím. Pre náročných máme v ponuke elegantné elektrickej strojčeky.

Povedzte to PRÍRODOU

Povedzte to PRÍRODOU

Vyberajte voňavé produkty prírodnej kozmetiky pre harmóniu celého tela i duše.

PRE KRÁSU A ZDRAVIE

V zdravom tele zdravý duch. Ukážte svojim najmilším, že vám na nich záleží, a darujte kúsok zdravia.

PRE KRÁSU A ZDRAVIE
Pre zdravie celého tela

Pre zdravie celého tela

Nič nie je dôležitejšie ako zdravie a spokojnosť našej rodiny a blízkych. V našej širokej ponuke nájdete veľa produktov pre podporu zdravia celého tela.

Hračky pre vaše ratolesti

Čím rozžiariť detské oči pod stromčekom? Záleží, či sa chystáte obdarovať tých najmenších, predškoláčika alebo väčšieho školáka.

Hračky pre vaše ratolesti

Darčeky pre malé uličnice

Pri výbere darčeka pre dievčatko sa každá mamička vracia do detských rokov k bábikám. A každá bábika potrebuje kočík, najlepšie ružový.

Darčeky pre malé uličnice

Darčeky pre malých nezbedníkov

Výber darčeka pre malého nezbedníka môže vziať do rúk otecko, ktorý sa rád vráti do detských rokov. Potom mu istoiste padne do oka napríklad blaster Nerf.

Darčeky pre malých nezbedníkov
ČAJE

ČAJE pre labužníkov

Máte okolo seba maškrtné jazýčky, ktoré ocenia skôr potešenie zmyslov? Potom im vytvorte napríklad balíček z kvalitných čajov a pochutín pre chvíle pohody s rodinou.

Erotické Vianoce

Okoreňte svoje chvíľky s partnerom a vneste do intímneho sveta novú vášeň a impulz.

Erotické Vianoce