Lekáreň pre Vaše zdravie a krásu!

Women Dophilus 40

Women Dophilus 40


(cps)

Výživový doplnok, ktorý vďaka kombinácií probiotických baktérií pomáha ženám pri častých infekciách močových ciest.

Máte otázku? Poradíme Vám > Women Dophilus fórumTento produkt je momentálne nedostupný

Výrobca: HARMONIUM INTL.INC.

Popis Women Dophilus 40

Ak sa baktérie dostanú cez pošvu do močovej rúry, môžu vyvolať infekciu močového mechúra. Infekcia pretrváva v organizme a vyvoláva ťažkosti, ktoré komplikujú život.
Zloženie prípravku Women Dophilus zaručuje maximálnu probiotickú koncentráciu a účinok vybraných kmeňov baktérií s ohľadom na terapeutické potreby ženského organizmu.

Probiotický komplex obsahuje unikátnu baktériu Lactobacillus fermentum a extrakt z brusníc. Exkrakt ničí patogénne baktérie (Streptococcus a E. Coli) v močovom trakte a v kombinácii s Lactobacillus fermentum a ostatnými baktériami efektívne pôsobia proti šíriacej sa infekcii.

Pri prevencii je odporúčané užívať probiotikum pravidelne a dlhodobo 1 kapsulu denne. Pri akútnych urologických problémoch 2 - 3 kapsuly denne. Pri antibiotickej liečbe užívať 4 hodiny pred alebo po užití antibiotika.

Optimálne skladovanie sa odporúča pri teplote 2 – 8 °C, kedy je zabezpečená maximálna ochrana živej kultúry. Ak cestujete, kapsuly môžete krátkodobo nechať aj na vyššej teplote, kedy sa kvalita a účinnosť neznehodnocujú. Kapsuly môžete aj zmraziť.

Zloženie Women Dophilus 40

10% Lactobacillus acidophilus
20% Lactobacillus casei
10% Lactobacillus fermentum
20% Lactobacillus plantarum
25% Lactobacillus rhamnosus
2% Bifidobacterium bifidum
10% Bifidobacterium breve
3% Bifidobacterium longum
150mg Cranberry extrakt

Pomocné látky:
maltrodextrín (kukuričného pôvodu), magnézium stearát, kyselina askorbová (0,4 %)
Neobsahuje laktózu,cukor, ani lepok, nevyvoláva alergie.

Forma Women Dophilus 40:

cps

EAN Women Dophilus 40:

8594065240065
Upozornenie: Women Dophilus 40 je výživový doplnok. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy!

Poradňa a Women Dophilus fórum Poradňa

Chcete sa dozvedieť viac ? Napíšte nám. Náš farmaceut Vám odpovie max. do 7 pracovných dní.Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Otázky a odpovede lekárnička
Mgr. Dominika Krajňáková

Otázka:
12.04.2018

Dobrý deň, pomáhajú Women Dophilus aj pri liečení/prevencii bakterálnej vaginózy? Prípadne aké probiotiká/prebiotiká by ste odporúčali? Ďakujem veľmi pekne. za odpoveď :)

Odpoveď:

Dobrý deň, Dophilus Women sú vhodné pri problémoch s narušenou vaginálnou mikroflórou. Pri bakteriálnej vaginóze pomáha tiež Multi-gyn actigel, ktorý zmierňuje aj ďalšie problémy, ako sú nežiadúci výtok, alebo zápach. S pozdravom Mgr. Dominika Krajňáková

Otázka:
05.12.2016

Dobrý večer, pred časom som sa dočítala, že užívanie probiotík Lactobacillus Rhamnosus počas tehotenstva a laktácie znižuje riziko rozvoja atopického exzému u detí až o 44%. Rada by som probiotiká s touto zložkou začala užívať, pretože manžel má atopický ekzém a chcem skúsiť ekzému pokiaľ je to možné u nášho dieťaťa predísť. Chcem sa opýtať, či konkrétne tieto probiotiká obsahujú túto zložku v najväčšom množstve z ponúkaných probiotík (pretože nie všade uvádzate percentuálny pomer na liečivo) a zároveň či ich môžem užívať ako tehotná, keď už užívam Ladeevita a Magne B6. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď :)

Odpoveď:

Dobrý deň, užívanie všetkých výživových doplnkov v tehotenstve má byť konzultované s gynekológom. Existujú viaceré kritéria podľa ktorých lekár určuje, či užívanie probiotík počas tehotenstva je pre Vás prospešné. Najväčší počet živých mikroorganizmov z kmeňa Lactobacillus Rhamnosus (3,3 miliárd)obsahuje výživový doplnok Swiss Laktobacily "5" Nová Technológia. S pozdravom Mgr. Dominika Adamčáková.

Otázka:
18.12.2015

Zdravim,môžem užívať probiotiká súčasne s vitamínmi Jamieson Prenatal v tehotenstve?

Odpoveď:

Dobrý deň, probiotiká môžete užívať súčasne s týmito vitamínmi. S pozdravom PharmDr. Michaela Lichá

Otázka:
17.10.2013

Dobrý deň, je vhodné objednať tieto probiotiká v internetovej lekárni, kedže sa musia uchovavat v chladničke, ako zaručíte správnu teplotu počas doručenia? ďakujem za odpoveĎ

Odpoveď:

Dobrý deň. Výrobca uvádza, že tieto probiotiká sa môžu krátkodobo skladovať pri vyššej teplote, kedy sa ich kvalita a účinok neznehodnocujú. Preto ich zasielame aj kuriérom. S pozdravom PharmDr. Katarína Klembalová

Otázka:
03.10.2013

Dobrý deň, je možné užívať women dophilus v prvom trimestri tehotenstva? Ďakujem pekne

Odpoveď:

Dobrý deň. Women dophilus môžete užívať počas tehotenstva. S pozdravom PharmDr. Katarína Klembalová

Otázka:
03.10.2013

Dobry den,prosim vas možem pripravok Women Dophilus uživat aj počas tehotenstva? Dakujem za odpoved jana

Odpoveď:

Dobrý deň. Výživový doplnok Women Dophilus môžete užívať počas tehotenstva. S pozdravom PharmDr. Katarína Klembalová

Otázka:
14.05.2013

Dobrý deň...moja lekárka mi tieto probiotiká dala na problémy s akné? myslíte si že mi to pomôže? vopred ďakujem za odpoveď

Odpoveď:

Dobrý deň. Probiotiká by Vám mohli pomôcť v zlepšení akné. Akné  môže byť spojené s nerovnováhou v črevnej mikroflóre. Užívaním probiotík dochádza k zlepšeniu črevnej flóry, čo má pozitívne účinky na organizmus. Probiotiká je potrebné užívať dlhodobo a v dostatočnej dávke. S pozdravom PharmDr. Katarína Klembalová   

Pridať recenziu
Celková spokojnosť a Women Dophilus skúsenosti (3 recenzie)
100%
3 zákazníci odporúčajú Women Dophilus
 
3
 
0
 
0
 
0
 
0
100% | Overený zákazník, 31.05.2016
Odporúča produkt
100% | Overený zákazník, 10.03.2016
Odporúča produkt
účinné
odporúčam
100% | Overený zákazník, 15.02.2016
Odporúča produkt
Produkt je zaradený aj v kategóriách
shop roku 2016 finalista
Prihlásenie do newslettra