×
Pilulka24.sk online lekáreň
Stiahnite si mobilnú aplikáciu
Stiahnuť

Kategória Zdravé maškrtenie

Myslíte si, že maškrtiť zdravo nie je možné? A keď áno, potom maškrtenie rozhodne nie je chutné? V našej bohatej ponuke môžete vyberať z celej rady proteínových, bezlepkových, celozrnných a orieškových sušienok a tyčiniek. Ďalej ponúkame obľúbené dobroty predovšetkým všetkých detí, a to sú lízatká a cukríky všetkého druhu. Nezabudli sme ani na milovníkov čokolády, ktorí môžu vyberať z bielej, mli…

Zobraziť celý popis

Najpredávanejšie produkty

INTACT rolka HROZNOVÝ CUKOR S VIT.C POMARANČ pastilky 40g Cukríky s hroznovým cukrom a vitamínom C. Bez lepku a laktózy.  
0,89 €
INTACT rolka HROZNOVÝ CUKOR S VIT.C CITRÓN pastilky 40g Cukríky s hroznovým cukrom a vitamínom C. Bez lepku a laktózy.
0,99 €
Energit hroznový cukor MULTIVITAMÍN Čerešňa 17 tabliet Výživový doplnok, vitamínový prípravok. Na jazyku rozpustné pastilky z hroznového cukru s vitamínmi.
1,49 €
1,09 €
INTACT rolka HROZNOVÝ CUKOR S VIT.C MALINA pastilky 40g Cukríky s hroznovým cukrom a vitamínom C. Bez lepku a laktózy.
1,29 €
Energit hroznový cukor MULTIVITAMÍN Jahoda 17 tabliet Hroznový cukr obohacený o pět základních vitaminů. Dodá rychle potřebnou energii a posílí imunitu.
1,09 €
VitaPop lízanka pri nachladnutí detí aj dospelých 12 ks 12 chutných roksových lízaniek pre zmiernenie prejavov prechladnutia detí od 3 rokov a dospelých.   
3,74 €
Dobré z SK HROZNOVÝ CUKOR príchuť ACAI pastilky, s vit. C, 39 g Cukríky s hroznovým cukrom, s príchuťou Acai a obsahom vitamínu C.
0,89 €
Rapunzel Zázvorové dropsy 50g Osviežujúce cmúľacie bonbóniky s chuťou zázvoru bez syntetických aróm a farbív. Vhodné na …
2,81 €
nuMe dietna tyčinka kokosová chrumkavá (210g) 6x35g Chrumkavá konzistencia diétnej tyčinky s kolagénom s lahodnou chuťou kokosu a smotany by mohla byť prvým krokom k vášmu…
11,80 €
CEREALKA celozrnná sušienka 1x30 g Celozrnný výrobok bez laktózy. Obsahuje vlákninu, kyselinu listovú, ľan a ďatle.
0,35 €
Zobraziť viac najpredávanejších produktov

272 produktov

Produkty